Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Ülke TV Canlı

< / > Sitene Ekle
Sitene Ülke TV Canlı Yayını ekle..
İsim Nokta Teknoloji Ülke TV A.Ş
Kategori Yerel
Genel Merkezi Ankara

Kesintisiz Ülke Tv Canlı İzle

Televizyon başına bağlı kalmadan dilediğiniz yerde 7 gün 24 saat dilediğiniz saatte canlı olarak yayın akışını takip edip, izlemek artık size verdiğimiz hizmet sayesinde mümkün. Canlı Ülke Tv izle hizmetimiz ile kesinti yaşamadan HD olarak hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Geç gelme, donma sorunu, düşük ses kalitesi gibi sorunları yaşamadan kesintisiz olarak canlı ülke tv izle hizmetinden dilediğiniz gibi istediğiniz yerden yararlanabilirsiniz.

Yeni Dünya Medya Grubu tarafından 2 Haziran 2008 tarihinde yayın hayatına başlayan Ülke tv kanalı çoğunlukla haber programları yaparak yayın hayatına devam etmektedir. Genel yayın yönetmenliğini Hasan Öztürk yapmakta.

Ülke Tv Frekans Bilgileri

Türksat 4A - 12236 V 4000 5/6 (SD)

12103 H 8333 2/3 (HD)

D-Smart - 49. Kanal (HD)

Digiturk - 38. Kanal (HD)

Kablo yayını

Analog Kablo TV - S 28

KabloTV - 63. Kanal (HD)

923. Kanal (SD)

İnternet protokolü üzerinden televizyon

Tivibu - 40. Kanal (HD)

Vodafone TV - 51. kanal (SD)

Ülke Tv Yayın Programları

Ülke'de Bugün, Bıçak Sırtı (Arin Gürsoy), Sıradışı, En Sıradışı, Sıradışı Tarih (Turgay Güler), Salkım Söğüt (türküler), Kısa Film Festivali, Açık Deniz (Sadık Yalsızuçanlar), Arafta Sorular (Esra Elönü), Artı Eksi (Şaban Özdemir, Şoray Uzun Yolda (Kanal 7'de yayınlanmış bölümlerin tekrarıdır. Sunucu: Şoray Uzun), Önce Sağlık, Hayat Tercihtir (Şaban Özdemir), İyi Bak Kendine (Uğur Canbolat), Yaşam Reçetesi, Yaşayan Ekonomi (Nagehan Hüküm), 91.Dakika (Harun Şen & Mustafa Ekşi), Sporman (Harun Şen), Uluslararası Gündem (Taha Dağlı)

Gündemi takip etmek, eğlenceli ve bilgi dolu belgeselleri izlemek isteyen değerli izleyicelirimizi memnun etmek adına kaliteli ülke tv canlı izle hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız. Anlık olarak sizlere sunmuş olduğumuz canlı ülke tv izle hizmetinden yararlanırken asla hiçbir ücret ödemenize gerek kalmaz. Sizlere kesintisiz hizmet anlayışımızı sunuyoruz. Asla donma ve takılma gibi problemler yaşamadan sizde bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Canlı Yayın Hizmeti

Sizde hiçbir ücret ödemeden sadece internet harcayarak bu yayın hizmetimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?