Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

TRT Haber Canlı

< / > Sitene Ekle
Sitene TRT Haber Canlı Yayını ekle..
İsim Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
Kategori Müzik
Genel Merkezi Ankara
İletişim [email protected]

Kesintisiz Haber İzleme Fırsatı

Sende haber izlemeyi seviyorsan, gündemi takip etmekten hoşlanıyorsan trt haber canlı izle hizmetini denemelisin. Kesintisiz bir şekilde 7/24 HD kalitede yayın akışı sayesinde herhangi bir ücret ödemeden donmadan kaliteli bir şekilde canlı trt haber izle sisteminden yararlanabilirsin.

Televizyona Gerek Yok!

Artık televiyona gerek duymadan gündemi takip etmek çok kolay. Sabah kahvaltını yaparken gazete okumak yerine bilgisayarından, telefonundan veya tabletinden hemen trt haber canlı izle hizmetini ücretsiz bir şekilde kullanarak gündemden haberdar olabilirsin.

Ücretsiz Canlı Trt Haber İzle

Bu kesintisiz ve kaliteli hizmet karşılığında sizlerden hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz. Tek amacımız donmadan, takılmadan, yüksek sesli, yüksek çözünürlükte bir yayın akışını siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktır. Sizlere sunmuş olduğumuz canlı trt haber izle hizmeti ile gündeme dair herşeyi canlı olarak izleyebileceksiniz.

TRT Haber Frekansları

18 Mart 2010 tarihinde yayına başlayan bir haber kanalıdır. Gündeme dair herşeyi bu yayın akışından takip edebilirsiniz.

Türksat 4A - 11958 V 27500 5/6 (SD)

Türksat 3A - 11096 H 30000 5/6 (SD)

11054 V 30000 3/4 (HD)

Eutelsat 7A - 10762 V 30000 3/4

Digiturk - 33. kanal (HD)

333. kanal (HD)

D-Smart - 32. kanal (HD)

Türksat TKGS - 11. kanal (HD)

522. kanal (SD)

TRT Haber Programları

Bilgiden bilince - Değişen Türkiye - Doğadaki insan - Dünyayı inşa edenler - Elçiye zeval olmaz – Fırtına - Gelenekten geleceğe - Gülhan'ın galaksi rehberi - Haber tadında - Hattı müdafaa - Herkes için sağlık - Kaos hattı - Kedili kütüphane - Küçük şeylerin hikâyesi - Meclis taksi - Nefes alan topraklar – Ömürdediğin - Öteki takvim - Pazar Pazar - Romanlardaki Türkiye - Sadece sinema - Savunma sanayii – Siberya -Sinepolitik - Sokak lezzetleri - Yakın koruma - Yaşayan insan hazineleri - Yeni bir TürkiyeYoldan çık - Yolun bittiği yer "Where the trail ends" - Yol ver - Yüzyıl önce yüzyıl sonra

İsterseniz canlı olarak haber takip edebilrsiniz, isterseniz ise günlük yaşam hakkında bilgi alabileceğiniz bir canlı trt haber izle sistemidir.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?