Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Tek TV Canlı

< / > Sitene Ekle
Sitene Tek TV Canlı Yayını ekle..
İsim Tek Televizyon Grubu
Kategori Müzik
Genel Merkezi Adıyaman

Kesintisiz Tek TV Canlı İzle

Hiçbir şekilde donma yaşamadan, ses kaybı yaşamadan tamamen HD ve yüksek çözünürlükte kaliteli yayın akışını siz değerli ziyaretçilerimize sağlıyoruz. Canlı tek tv izle hizmetini sizlere sağlarken siz değerli izleyicilerimizden asla bir ücret talep etmiyoruz.

Artık televizyon başında bağlı kalmanıza gerek yok. İnternetinizin olduğu her yerde bu hizmetten yararlanabilirsiniz. İsterseniz okulda ders aralarında, isterseniz çalışırken molalarda, isterseniz yemek yerken restaurantlarda, kafelerde kısaca internetinizin çektiği her alanda tek tv canlı izle hizmetinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Hiçbir şekilde kesinti dahi yaşamadan 7/24 anlık olarak canlı yayın hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tamamen siz değerli izleyicilerimizin aradığı kanalı bulması için kolay tasarıma sahip sitemiz sizlerin yanınızda.

Tekirdağ Edirne Kırklareli illerinin baş harflerinden alan kanal, Rumeli, Trakya ve Balkan coğrafyasına hitap etmektedir. 2009 yılında Atilla Baykal tarafından kurulan bu kanal ‘ Tek Rumeli Seyredilmeli ‘ sloganı ile yayın akışına devam etmektedir.

Canlı Tek TV İzle Frenkansları

Uydu yayını

Türksat 3A - 12641 H 30000 5/6

D-Smart - 135. kanal

Kablo yayını

Kablo TV- 108. kanal (Sadece İstanbul)

Yayın Akışı

Balkan gündeminden haberdar olmak isteyen herkes için ideal bir program olan Balkanlarda Bu Hafta programını Salı günleri saat 10.00’da izleyebilirsiniz.

Türkiye genelinde olan bitenden haberdar olmak isteyen izleyiciler ise tek tv canlı izle hizmetinde bulunan Gündem Özel programını pazartesi günleri saat 21.00’da sitemizden izleyebilir.

Canlı tek tv izle hizmetinde birbirinden güzel eğlence ve müzik programlarıda mevcut. Cuma akşamları Ceko Show programını izleyerek müzik şöleni yaşayabilirsiniz.

Pazar günleri saat 10.30’da yayına başlayan Resim Okulu programını izleyerek görsel anlamda mutluluk yaşayabilirsiniz.

Çarşamba günleri saat 21.00’ı gösterdiğinde Faruk Yılmaz ile Türkülerde Rumeli müzik programını izleyerek günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Çocuklarınız için özel çizgi film programlarıda tek tv canlı izle hizmetinde sizlerle. Birbirinden eğlenceli çizgi film kuşağını siz ve çocuklarınız hiçbir kesinti yaşamadan ücretsiz bir şekilde izleyebilir.

7/24 canlı olarak televizyona gerek kalmadan sende yayın akışını takip etmek istiyorsan doğru yerdesin.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?