Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Planet Çocuk Canlı

< / > Sitene Ekle
Sitene Planet Çocuk Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal Haber
Genel Merkezi İstanbul
İletişim [email protected]

SONY ÇOCUK

Sony Pictures Television (SPT),Türkiye’de Planet Kanalları Platformunun çoğunluk hissesini almıştır. Türkiye genelinde ücretsiz yayın yapan; Planet Pembe, Planet Türk, Planet Mutfak, Planet Çocuk kanallarını anlaşma şartlarına göre yeni dönemde Satış Ofis Firması, Planet TV portföyünün reklam satışlarını kanalda yapabilmekterdir. Planet Çocuk, yerel olarak üretilen çocuk programlarını izleyicisine sunarak çocukların keyifli saatler geçirmesine yardımcı olmaktadır. Kanal, aynı zamanda dünyaca ünlü çizgi dizilere de yer vermektedir.

Sony Çocuk TV, Planet Çocuk adıyla 22 Ocak 2011 yılında kurulmuştur. 2010 – 2016 yılları arasında Satış Ofisi Medya gurubundayken 2016 yılında Sony Pictures Entertainment tarafından satın alınmıştır. Kanalın resim formatı 576 i ( 4:3 SDTV)’ dir. Kanalın kullandığı sloganlar 2011 – 2015 yılları arasında Bu gezegende hayat var!, 2015 yılında Palanet Çocuk Yılı ve Planet Çocuk, 2016 yılından günümüze kadar olan sürede ise Türkiye’nin ideal çocuk kanalı’dır. Kanalın yayın dili Türkçedir. Yayın alanı Azerbaycan, KKTC, Türkiye olarak belirlenmiştir. Teknolojinin gelişmesiyle bu sınırda ortadan kalkmaktadır. İstenilen yerde ve ülkede kısaca internetin olduğu her yerde Sony Çocuk seyredilebilmektedir.  Kanalın İstanbul’da büyük bir merkez binası bulunmaktadır.  Kardeş kanalları ise Sony Channel Türkiye, Sony Mutfak, Show Radyo, Radyo Viva söylenilebilir.

Sony Çocuk kanalını seyretmek için Türksat 3A 11558 V 20000 2/3, D- Smart 126. Kanal, Digitürk 163. Kanal, Türksat TKGS 118. Kanal’dan izlemeniz mümkündür. 

Çizgi Film izle, Çizgi Film,Planet Çocuk Online izle,Planet Çocuk canlı izle

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?