Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Dmax Canlı

< / > Sitene Ekle
Sitene Dmax Canlı Yayını ekle..
Kategori Yerel
Adres https://www.dmax.com.tr

Donmadan Takılmadan Canlı Yayın Hizmeti

Sizde donmadan, takılmadan canlı yayın izlemek istiyorsanız canlı dmax izle hizmetinden yararlanabilirsiniz. Dmax canlı izle hizmeti ile 7/24 bir şekilde yayın akışını istediğiniz yerden takip edebilme imkanını sizlere sunuyoruz.

Yüksek Çözünürlükte Yayın Keyfi

Televizyonda izlediğiniz aynı kalitede çözünürlüğü yayın akışımızda sizlere sunuyoruz. Dmax canlı izle hizmetini sunarken sizlerden asla bir ücret talep etmiyoruz. Hiçbir şekilde kesinti yaşamadan sizlere yayın verme garantisini sunuyoruz.

Artık program izlemek için televizyon başına geçmenize gerek yok. Canlı dmax izle hizmeti sayesinde internetinizin çektiği heryerden bu hizmeti kullanabilirsiniz. Tamamen kullanıcı odaklı site tasarımımız ile aradığınız kanalı ve yayını rahatça bulabileceğinizi garanti ediyoruz.

Dmax Yayın Frekansları

17 Mart 2018 yılında yayın hayatına geçen bu kanal kısa bir süre içinde en çok izlenen ulusal kanallar arasında yerini almıştır. Birbirinden bilgili ve eğlenceli programları ile seyircilerine aktif olarak hizmet vermekte.

Türksat 4A - 12015 H 27500 5/6 (SD/HD)

D-Smart - 46. kanal (HD)

Digiturk  - 49. kanal (HD)

Kablo yayını

KabloTV - 35. kanal (HD)

931. kanal (SD)

İnternet protokolü üzerinden televizyon

Tivibu - 62. kanal (HD)

Turkcell TV+ - 39. kanal (HD)

Vodafone TV - 31. kanal (SD)

Tamirat-Tadilat , Karavan Peşinde, Nasıl Yapılır?, Nasıl Yapılmış?, Yaban Evler, Hurda Avcıları, Uyarmak Bizden, Tam Bir Fiyasko, Ateş Ve Yemek, Restoran Sırları, Alaska Son Sınır, Alaska’nın Uç Noktası, HıllBılly Balıkçılığı, Havuzun Kralları, Popcorn Kuşağı, Polis Kamerası, Gümrük Kontol Amerika, Richard Hammond İle Dev Yapılar, Kırsalın Ustaları, Altın Peşinde, Amerikan Gücü, Amerikan Motoları Gibi eğlenceli ve bilgi dolu programlarını canlı dmax izle hizmetinden yararlanarak ücretsiz ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Gündelik hayatınızda boş vaktiniz olduğunda bu kanalı izlemek için televizyon aramanıza gerek yok. İsterseniz tabletinizden, isterseniz bilgisayarınızdan, isterseniz telefonunuzdan Dmax canlı izle hizmetini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. 7/24 yayın akışımız sayesinde evinizde veya bulunduğunuz ortamda elektrikleriniz kesilse bile canlı dmax izle hizmetimiz ile sizlere biz kesintisiz ve ücretsiz hizmet sunmaktayız.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?