Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Discovery Channel Canlı

< / > Sitene Ekle
Sitene Discovery Channel Canlı Yayını ekle..
İsim Discovery Channel Televizyon Kanalı
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Ankara
İletişim [email protected]
Telefon +9333333333333
Adres http://www.denemedeneme.com.tr

 

Discorvery Channel Canlı İzle !

John Hendrick tarafından 17 Haziran 1985’te kurulmuştur. Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan bu kanal popüler bilim, teknoloji ve tarih programları yapan belgesel kanalıdır. Belgesel seven kullanıcılarımız için 7/24 hiçbir kesinti yaşamadan canlı discovery channel izle hizmetimiz ile eğlenceli ve bilgili dakikalar yaşatmak için çabalıyoruz. Asla herhangi bir ücret talep etmeden interneti aktif olarak kullandığınız heryerden hizmet garantisi veriyoruz.

Tamamen yüksek kalitede ses, yüksek hd çözünürlük, donma, kesilme, takılma olmadan sizlere hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Tamamen belgesel odaklı bir kanalın canlı yayınını izlemek sizlere bilgi katacaktır. Boş zamanlarınızda televizyon başında artık bağlı kalmanıza gerek yok. İşinizi yaparken internete bağlı olan cihazlarınızdan canlı discovery channel izle hizmetini açarak kesinti yaşamadan istediğiniz yerde bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Kardeş Kanallar

Discorvery channel canlı izle hizmetinin yanında kardeş kanal olan DMAXHD, TLCHD, Animal PlanetHD, Discovery ScienceHD, Discovery ShowcaseHD, Investigation DiscoveryHD, Food NetworkHD, Discovery Turbo XtraHD, Eurosport 1HD, Eurosport 2HD, American Heroes ChannelHD, Cooking ChannelHD, DIY NetworkHD, Destination America, HD Travel Channel, HD Great American Country, HDHGTV, HD Discovery Life gibi kardeş kanallarınıda 7/24 canlı discorvery channel izle hizmeti ile izleyebilirsiniz.

Discovery Channel Canlı İzle Donmadan İzle

2010 yılında bizlere sunmuş olduğu reytinglerde öne çıkan programları:

Alaska's Great Race, American Chopper, Bone Detectives , Bear Grylls:Born Survivor, Chop Shop, Crime Museum UK, Culinary Asia, Deadlist Catch, Dirty Jobs 4, Fight Quest, Future Weapons, HotRod Shine, Jack the Ripper, London Ink, Man vs. Wild, Meerkat Manor, My Shocking Story, MythBusters, Overhaulin, Planet in Peril, Raging Nature, Roma, Shark Week, Smash Lab, Storm Chasers, Survivorman, The Big Experiment, The Garage, Time Warp, Treasure Quest, Ways to Save the Planet, Whale Wars, West Coast Garage, Wheeler Dealers, World War 2, Zero Hour gibi programların çoğu hala canlı discovery channel izle hizmetinde aktif olarak devam etmekte.

Saymadığımız daha bir çok belgesel programını yayın akışında barındıran bu kanalı izlemeye hemen başlayın.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?