Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Cartoon Network Canlı

< / > Sitene Ekle
Sitene Cartoon Network Canlı Yayını ekle..
İsim Catoon Network
Kategori Haber
Cartoon Network Canlı İzle Kesintisiz

Türk televizyon tarihinin en köklü televizyon kanallarından olan Cartoon Network, Çocuk Dizileri ve magazin programları ile reyting sıralamalarında üst seviyelerde bulunan Kanal D oldukça fazla izleyici kitlesine sahip bir televizyon kanalıdır.

Cartoon Network 2009 yılında yapılan bir anket çalışması ile birlikte Türkiye'nin en çok sevilen televizyon kanalı olmuştur. Pek çok unutulmaz dizileri ile fark yaratmış olan Cartoon Network, günümüzde hala eski dizileri ile hatırlanmaktadır. Cartoon Network ayrıca Avrupa platformunda Cartoon Network euro olarak yayın yapmaktadır. 

Cartoon Network Frekans

Türksat 4A'da yayın yapan Cartoon Network frekansı şu şekildedir;

Frekans: 11977
Sembol Oranı: 27500
Yatay
FEC: 5/6

Kanal D televizyonu sadece Turksatta değil diğer medya platformlarında da yayın yapmaktadır. D-smart platformunda 22. kanalda yayın yaparken, Digiturk platformunda 24. kanal olarak yayın hayatına devam etmektedir. Ayrıca Filbox platformunda 21. kanal, Kablo TV'de 25. kanal ve Tivibu platformunda 23. kanal da yayın hayatını sürdürmektedir. 

Cartoon Network Kesintisiz İzle

Sitemizde bulunan yayınlar ile birlikte siz de Cartoon Network Canlı bir şekilde izleyebilir ve eğlenceli programları kaçırmadan takip edebilirsiniz. Üstelik sitede bulunan hd seçenekleri ile de yüksek kalite de Cartoon Network canlı izle keyfine kesintisiz bir şekilde varabilirsiniz. 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?