Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

AZTV Canlı

< / > Sitene Ekle
Sitene AZTV Canlı Yayını ekle..
İsim Azerbeycan Televizyon Kanalı
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Bakü

Yüksek Çözünürlükte AZTV Canlı İzle

Hiçbir engele takılmadan kolay bir şekilde istediğiniz saatte ulaşabileceğiniz aztv canlı izle hizmeti siz değerli izleyicilerimize tamamen ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.

Aztv Azerbaycan uyruklu ulusal bir kanaldır. Azerbaycan’ın ilk radyo kanalı ve televizyon kanalıdır. Radyo yayınlarına 1926 yılında başlayan kanal, televizyon yayınlarına ise 14 Şubat 1956 yılında başlamıştır. Azerice olarak yayın yapan bu kanal hem sizi bilgilendirip, hemde eğlenmenizde yardımcı olarak programlara sahip.

Aztv Canlı İzle Frenkansları

Azerspace-1- 11169 H 20400 5/6

D-Smart - 421.Kanal

Kablo yayını

KabloTV - 140. Kanal

Yayın Alanı

Azerbaycan

Türkiye

KKTC

Dilediğiniz yerde, dilediğiniz saatte televiyona gerek kalmadan canlı aztv izle hizmetinden yararlanabilirsiniz. Artık dilediğiniz programı izlemek için televizyon başına bağlı kalmanıza gerek yok. Aileniz veya arkadaşlarınız ile televizyon kumandası kavgası yapmanıza gerek yok. Aztv canlı izle hizmeti yüksek kalitede, yüksek ses ile, ve kesilmeme garantisi ile sizlerin her zaman yanında.

Siz değerli izleyicilerimize bu hizmeti verirken asla ve asla sizlerden kesinlik bir ücret talep etmemekte. Markamız sadece sizlerin daha iyi vakit geçirebilmesi ve istediğini daha kolay bir şekilde bulup izlemesi için çalışmaktadır.

Canlı Aztv İzle Programları

Tarixin izi ile, Xəbərlər, Milli qəhrəman, "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun, Xəbərlər" (rus dilində), Jurnalist araşdırması, Region xəbərləri, İqtisadiyyat xəbərləri, Hədəf, Bir Aztv, Ağ qara, Bədii film: "Mayami polisi’ , Musiqi dəqiqələri, Məmləkətim, Uğur düsturu, Gənclik stansiyası, Vətənimiz Azərbaycan, "Həftənin mənzərəsi" (ingilis dilində), Sözüm var, Cizgi filmləri, Teleoyun, Ekoetika, Qazan – Manqal, Döyüşçü, Texno-xəbər, Belə-belə işlər, Bədii film: "Mən mahnı qoşuram", Bədii film: "Qladiator" gibi daha fazla çok sayıda programa sahiplik yapan bu kanala aztv canlı izle hizmeti ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Çocuk programlarından, haber kanallarına, eğlence kanallarına, belgesellere kadar kolaylıkla izleme imkanını sizlere sunuyoruz. Günün her saati dilediğiniz gibi canlı yayın akışını takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Aztv canlı izle hizmeti sayesinde Uefa Avrupa Ligi ve Şampiyonlar ligi gibi yayınlarıda ücretsiz bir şekilde rahatlıkla izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?